MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest czw maja 09, 2024 10:18 am

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: wt wrz 15, 2009 5:48 pm 
Offline
Klubowicz

Rejestracja: pn lis 28, 2005 9:51 am
Posty: 627
Lokalizacja: RBR ;-)
Na wiele z Twoich pytań odpowiedział kolega Mitu w tymże wątku kilka postów wyżej.

_________________
Nie mam już Mercedes :-(


Na górę
 Tytuł:
Post: śr wrz 16, 2009 8:00 am 
Offline
postmajtek

Rejestracja: pt lip 10, 2009 7:35 am
Posty: 13
OK tylko czy progi mają być całe w baranie ? I czy jak maluję auto na kolor czarny to te elementy gdzie jest baran mają być lakierowane ?


Na górę
 Tytuł:
Post: śr wrz 16, 2009 9:12 am 
Offline
Klubowicz

Rejestracja: pn lis 28, 2005 9:51 am
Posty: 627
Lokalizacja: RBR ;-)
Ośmielam się zamieścić kilka zdjęć ze strony OSP

Obrazek

Tak wygląda nadkole z przodu, nie widać tam zbyt wiele konserwacji i baranków tylko farba. Choć może z tyłu jest bardziej zakonserwowane tam gdzie koło rzuca różne brzydkie rzeczy jak np. kamyki.

Przejrzałem jeszcze kilka zdjęć i wydaje mi się (nie jestem pewien), że na progach nie ma baranka.

Jednak, kiedy zabiorę się za remont mojej gwiazdki to chyba zrobię konserwację i z przodu i z tyłu, bo ten samochód będzie jeździł.

Chyba, że zależy Ci na full original.

Jeszcze kilka fotek wsadzę:
Ja dałbym baranek na próg, ale tylko w tym miejscu gdzie jest „felc“ łączenie i na pierwszego przetłoczenia, tak żeby z boku nie było go widać, a z dołu będzie spełniał swoją funkcję.
Obrazek

Tutaj na nadkolach z tyłu jest konserwacja.
Obrazek
Obrazek
I pas tylny.
Obrazek

Z tym pasem tylnym to nie wiem Mitu napisał, że nie i chyba jest ona tam zbędna.

_________________
Nie mam już Mercedes :-(


Na górę
 Tytuł:
Post: śr wrz 16, 2009 1:56 pm 
Offline
postmajtek

Rejestracja: pt lip 10, 2009 7:35 am
Posty: 13
Dzięki kolego za odpowiedź, jednak dam baran na progi tak jak napisałeś do pierwszego załamania żeby nie było widoczne i na tej samej wysokości na przednich błotnikach natomiast tylne nadkola tylko polakieruje wnęki nadkoli są już zakonserwowane

Mam nadzieję że może za ok miesiąc odbiorę 115 od blacharza(lakiernika), i dopiero się zacznie :)


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl