MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest pt maja 10, 2024 10:28 pm

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 Następna
Autor Wiadomość
Post: pt kwie 23, 2010 12:21 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw wrz 03, 2009 10:30 pm
Posty: 577
No kolego EMEK najpierw szantaż, potem pomówienie a teraz grożba karalna. I przy tym ani słowa że sam proponowałem zwrot pieniędzy [zdziwiony] .


Na górę
Post: pt kwie 23, 2010 12:43 pm 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr lut 26, 2003 7:02 pm
Posty: 6472
Lokalizacja: Ciecin
ROBHEN pisze:
No kolego EMEK najpierw szantaż, potem pomówienie a teraz grożba karalna. I przy tym ani słowa że sam proponowałem zwrot pieniędzy [zdziwiony] .


Drogi Henryku, zdecydowałeś się pełnić rolę m.in. forumowego sprzedawcy używek, to przyjmuj także wyrazy niezadowolenia. Masz specyficzny styl wypowiadania się, ale tu chyba potrzebny jest konkret, a nie filozofowanie i nazywanie każdego zjawiska.


EMEK pisze:
Podobnie jak kolega Gajowy zapewniany byłem , że uszczelki są oryginalne i podobnie otrzymałem taką samą fotkę przed zakupem. Skoro zapewniał mnie stary bywalec forum jako laik dałem wiary i proszę...Na fotce widać dobrze wgłębienia na elementach aluminiowych uszczelek. Owe wgłębienia nie mogły powstać przy mocowaniu uszczelek w 123 bo mocowanie jest inne za pomocą tzw "szyny". Mogły powstać od metalowych "klamr" też stosowanych w MB ale do innych częsci...



No to zasadnicze pytanie zanim pomierzymy na wzór: kolega ROBHEN zdjął ją z drzwi, czy faktycznie jeździła na dachu?

_________________
123. W, S i C.


Na górę
Post: pt kwie 23, 2010 1:33 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt lut 13, 2009 12:20 pm
Posty: 385
Lokalizacja: turek wlkp
Cytuj:
No to zasadnicze pytanie zanim pomierzymy na wzór: kolega ROBHEN zdjął ją z drzwi, czy faktycznie jeździła na dachu?

no właśnie
bo to co gajowy pokazał to wygląda tak jak moje zgarniacze szyb
i będąc u sebiego po właśnie takie zgarniacze pytałem się czy one tez pasują do szybra (na moje oko przy demontażu szybra te uszczelki wyglądały tak samo)
odpowiedz uzyskałem ze niestety nie do szybra sa inne
moim skromnym zdaniem Robhen sprzedaje zgarniacze szyb a nie uszczelki szyberdachu
i pewnie nie jest świadom tego faktu
powodzenia

P.S
chętnie przygarnę prawidłowe uszczelki szybra

_________________
w120 180 1959r
w111 220Sb 1964r
w116 280S 1977r
w126 280SE 1984r
w124 200D aftomat 1993r "menczysłaf" ex
Audi A4 b7 2006 - żonowóz


Na górę
Post: pt kwie 23, 2010 8:24 pm 
Offline
swój chłop

Rejestracja: pn lis 10, 2008 1:55 pm
Posty: 227
Numer GG: 392926
Lokalizacja: Radom
Chyba coś Wasylowi nie wyszło,nie uważam żeby należało ten temat wyjaśniać po cichu,niech wreszcie wszyscy się dowiedzą czy kolega Robhen jest solidnym sprzedawcą czy nie.


Na górę
Post: pt kwie 23, 2010 8:54 pm 
Offline
swój chłop

Rejestracja: czw kwie 03, 2008 7:07 pm
Posty: 115
szanowny p. Wasyl, proponuje nie zamiatac sprawy pod dywan. my jako potencjalni klijeci powinnismy miec jako taka wiedze na tamat handlu z p. Robhenem.


Na górę
Post: pt kwie 23, 2010 10:26 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt lut 27, 2007 1:34 am
Posty: 264
Lokalizacja: Zabrze
Zgadzam sie w 100% jeśli chodzi o zamiatanie brudów pod dywan :) Straszna cenzura tutaj panuje.

PS. Ciekawe że kolega ROBHEN nie podjął tematu co do zmieniania ustalonych telefonicznie cen. Pod tym wzgledem nie ma co tłumaczyć [wstyd]

Do WASYLA. Z tego co wiem to forum jest po to żeby się wymieniać pogladami na dany temat. Ludzie szukają tu również porad i pomocy. Sprawdzacie po numerach VIN czy warto kupić dany samochód, czemu więc nie można pisać czy można od kogoś bez problemów i zbędnych stresów kupić jakąś część. Chyba że to forum to jedna wielka ściema a jedynym powodem jego istnienia jest chęć napędzania sobie biznesu.

_________________
W114 250c '70, wersja USA


Na górę
Post: pt kwie 23, 2010 10:43 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw wrz 03, 2009 10:30 pm
Posty: 577
Korzystając z okazji że temat nie został zamknięty śpieszę z odpowiedzią bo w końcu kto mnie lepiej zna jak nie ja sam. Więc odpowiadając na pytanie czy jestem solidnym sprzedawcą odpowiadam że ani solidnym ani nawet sprzedawcą. Co więcej nie aspiruje nawet do zaszczytnego miana (którym okrzykną mnie kolega me: how) "forumowego sprzedawcy używek" (chodzi oczywiście o części jakby kto nie wiedział [zlosnik] ). Jestem po prostu "ortodoksyjnym zbieraczem maniakiem" dla którego mercedesy sprzed kilku dziesięcioleci to nie pojazdy czy zarobek a styl życia (kto mnie zna wie o czym mówię). Ale jednym nie jestem na pewno - "oszustem" i za te słowa będę pociągał do odpowiedzialności.


Na górę
Post: pt kwie 23, 2010 11:28 pm 
Offline
weteran
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt mar 06, 2009 8:03 pm
Posty: 2213
Lokalizacja: Wielkopolska (Zduny)
Ja natomiast interesu z kolegą nie zrobiłem, prosiłem dwa tygodnie o zdjęcia kilku modeli beckerów i niestety czekam już jakieś 3 miesiące i się raczej już nie doczekam.

_________________
Tatowóz: w163 2,7CDI
Moje:2xw115,w114 230.6, 5xw108 w186 300C A124
Sprzedam!! :
w108 280SE 3.5 manual oraz masa części do 108


Na górę
Post: pt kwie 23, 2010 11:48 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt sie 26, 2008 7:19 pm
Posty: 419
Lokalizacja: Poznań
[chory]

_________________
280 SLC 80rp


Ostatnio zmieniony czw kwie 29, 2010 10:00 pm przez Gajowy, łącznie zmieniany 1 raz.

Na górę
Post: pt kwie 23, 2010 11:50 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt sie 26, 2008 7:19 pm
Posty: 419
Lokalizacja: Poznań
KarolS1988 pisze:
Ja natomiast interesu z kolegą nie zrobiłem, prosiłem dwa tygodnie o zdjęcia kilku modeli beckerów i niestety czekam już jakieś 3 miesiące i się raczej już nie doczekam.


Szczęściarz :P

_________________
280 SLC 80rp


Na górę
Post: sob kwie 24, 2010 6:01 am 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr wrz 24, 2008 6:28 pm
Posty: 1620
Lokalizacja: Lublin
Jestem po prostu "ortodoksyjnym zbieraczem maniakiem"
Dobre!

_________________
W115 200D '74

____________________________________________
CZĘŚCI do: W/S123 W/S124 W201


Na górę
Post: sob kwie 24, 2010 12:34 pm 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr lut 26, 2003 7:02 pm
Posty: 6472
Lokalizacja: Ciecin
ROBHEN pisze:
Korzystając z okazji że temat nie został zamknięty śpieszę z odpowiedzią bo w końcu kto mnie lepiej zna jak nie ja sam. Więc odpowiadając na pytanie czy jestem solidnym sprzedawcą odpowiadam że ani solidnym ani nawet sprzedawcą. Co więcej nie aspiruje nawet do zaszczytnego miana (którym okrzykną mnie kolega me: how) "forumowego sprzedawcy używek" (chodzi oczywiście o części jakby kto nie wiedział [zlosnik] ). Jestem po prostu "ortodoksyjnym zbieraczem maniakiem" dla którego mercedesy sprzed kilku dziesięcioleci to nie pojazdy czy zarobek a styl życia (kto mnie zna wie o czym mówię).


Słuchaj kolego, to naprawdę mało kogo tutaj obchodzi, co ty lubisz w życiu robić i z czego żyjesz, więc przestań wymyślać tematy zastępcze, bo problem leży gdzie indziej.

ROBHEN pisze:
Ale jednym nie jestem na pewno - "oszustem" i za te słowa będę pociągał do odpowiedzialności.


Przestań też straszyć ludzi, bo to zaczyna być śmieszne. Ani nikt cię nie nazwał oszustem, ani ty nikogo nie będziesz pociągał do odpowiedzialności.


A skoro oszustwo wykluczamy, to może twoja wiedza jest po prostu mniejsza niż sam próbujesz to nam od jakiegoś czasu przedstawić?

Najważniejsza kwestia i pytanie, które oczywiście zignorowałeś brzmi:

Czy sprzedałeś koledze uszczelki zdemontowane z drzwi jako pasujące do szyberdachu??

Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, czy są zamienne, odpowiedź znajdziesz w temacie, który założyłem równolegle.

_________________
123. W, S i C.


Na górę
Post: sob kwie 24, 2010 7:03 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt lut 27, 2007 1:34 am
Posty: 264
Lokalizacja: Zabrze
Kolega ROBHEN odpowiada tylko na wygodnde pytania. Na niewygodne milczy lub opowiada ciekawe historie co do stylu życia i uważa to za rozwiązanie problemu :)

Jak temat staje się nie wygodny to wystarczy napisać do WASYLA a on kasuje lub zamyka. I tak to się jakoś wszystko kręci :D

PS. Ciekawe jak to się odbije na atmosferze zlotu...bo przecież kto będzie komandorem....kolega ROBHEN :D

_________________
W114 250c '70, wersja USA


Na górę
Post: sob kwie 24, 2010 7:30 pm 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr mar 26, 2003 12:24 pm
Posty: 7489
Lokalizacja: WWL
Styczu pisze:
PS. Ciekawe jak to się odbije na atmosferze zlotu...bo przecież kto będzie komandorem....kolega ROBHEN :D


I to mnie właśnie martwi najbardziej.

I jeszcze jedno - gdziekolwiek by nie pojawiał się temat typu "zostałem oszukany" czy "nieuczciwy sprzedawca" to tak bywa, że pojawiają się głosy także na TAK. Inni, którzy coś tam kupili i są zadowoleni. A tu cisza...

A na przyszłość: po znaczki na pocztę, a nie do filatelisty [hehe]

I jak to w końcu jest z tym ściemnianiem nt. cen?

Dodam, że gdyby nie kwestia zlotu to bym się niczemu nie dziwił i pytań nie zadawał. Myślę sobie jednak, czy tu się czasem jakiś cień na Klub nie kładzie?

_________________
pzdr - Maciek
41 Buick Special x2, 49 Chevy "Deratyzator", 50 Olds "Patton", 53 Chevy Bel Air, 55 Chevy 3800 panel, 70 Chevy Impala conv, 77 Chevy Monte Carlo, 87 Chevy G20, 89 Chevy K5, 03 Chevy S10 = 86 garow, 59.7 L, 2480KM


Na górę
Post: sob kwie 24, 2010 7:59 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz sty 22, 2006 1:51 am
Posty: 675
Numer GG: 4141125
Lokalizacja: Gliwice
Mnie trochę dziwi i smuci nerwowa i - moim zdaniem - zbyt szybka reakcja Wasyla. Dlaczego zamknął tak szybko stricte techniczny temat?

_________________
W123 240D '83 - Taigabeige
E30 318 iS '89 - Sterlingsilber Metallic
601 923 947


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 Następna

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl