MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest ndz cze 09, 2024 10:29 pm

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 717 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: śr paź 07, 2009 10:46 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn sty 12, 2009 11:50 am
Posty: 79
Lokalizacja: Łódź
hehe :) potwierdzam była nowa 230 :)

_________________
W123 200D 78'
W124 300D kombi automat 91'


Na górę
 Tytuł:
Post: czw paź 08, 2009 3:23 am 
Offline
swój chłop

Rejestracja: sob lis 17, 2007 9:35 am
Posty: 180
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
No cóż przepraszam panowie ale siła wyższa nie pozwoliła się pojawić - za miesiąc dotrę chociażby się waliło i paliło.

_________________
w123 240TD - no kochałem ten wóz....
i kiedyś znów wrócę do Mercedes

Wyprzedzaj, wyprzedzaj - Twoje nerki uratują komuś życie !!


Na górę
 Tytuł:
Post: czw paź 08, 2009 2:40 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob paź 20, 2007 1:04 pm
Posty: 661
Lokalizacja: Łódź
Dajcie jakieś foty na otarcie łez :cry:

_________________
SODOWANIE PIASKOWANIE SZKIEŁKOWANIE LAKIEROWANIE PROSZKOWE
W123: 230E Автомат 230TE Автомат


Na górę
 Tytuł:
Post: czw paź 08, 2009 5:47 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz paź 12, 2008 10:45 pm
Posty: 243
Lokalizacja: [EZG] Smardzew k. zgierza
no wiec dołączyła do naszego łódzkiego grona 230E, jest to autko zgodne w 100% z VIN-em nigdy nie remontowane, 3 seria. W aucie zero jakichkolwiek wycieków itd, zawieszenie dosyć twarde jak na ten model ale nic nie stuka, nie puka itd, blachy również, ani grama rdzy a lakier idealnie lśniący pomimo ze jest oryginalny. Ta beczka co jest rzadkością pochodzi z roku 2005 wiec i jej przebieg nie jest za duży, w zasadzie to tylko stoi w "garażu" i jest wyciągana na specjalne okazje :P spalanie, tu tez wielu się pewnie zdziwi ale jest wyjątkowo niskie, beczka zawsze pali 0,00l na niezależnie ile kilometrów wiec można w 100% powiedzieć ze to autko bardzo ekonomiczne, jak to można przeczytać na allegro, dla kolekcjonera rarytas [zlosnik] [zlosnik]

acha, ta beczka potwierdza również to ze w dalszym ciągu można kupić fabrycznie nowego mercedesa w123, choć nie z Niemiec a jak głosi napis na podwoziu z chin :P


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a tu pierwowzór (co prawda 300D) który mnie dzielnie woził w bieszczadach
Obrazek

*sory za jakość zdjęć ale mam tylko taka cyfrówkę, ważne ze są jako takie zdjęcia podglądowe :P

_________________
w123 300D '83


Na górę
 Tytuł:
Post: czw paź 08, 2009 5:51 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob paź 20, 2007 1:04 pm
Posty: 661
Lokalizacja: Łódź
No taaa. Beczka na miarę łódzkich możliwości [zlosnik]

Swoją drogą to jest Revell 1:18? Czy jakaś inna firma ? Bo zrobiona jest całkiem nieźle.

_________________
SODOWANIE PIASKOWANIE SZKIEŁKOWANIE LAKIEROWANIE PROSZKOWE
W123: 230E Автомат 230TE Автомат


Na górę
 Tytuł:
Post: czw paź 08, 2009 5:59 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt lis 21, 2006 9:43 pm
Posty: 604
Lokalizacja: Łódź
Ja oczywiście zapomniałem...

optymizer
czy to jest przejazd do jezior Duszatyńskich? Jechałeś przez 4 "brody"??
W sumie wody nie jest dużo - w zeszłym roku jechałem nad jeziorka w 202. Wody było do połowy piszczeli, a nurt taki, że się bałem, że stamtąd już nie wyjadę. [zlosnik]

_________________
W123 200 1982


Na górę
 Tytuł:
Post: czw paź 08, 2009 11:26 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz paź 12, 2008 10:45 pm
Posty: 243
Lokalizacja: [EZG] Smardzew k. zgierza
McCoy pisze:
No taaa. Beczka na miarę łódzkich możliwości [zlosnik]

Swoją drogą to jest Revell 1:18? Czy jakaś inna firma ? Bo zrobiona jest całkiem nieźle.


tak, to revel 1:18, wykonanie całkiem przyzwoite, a dostałem go w prezencie wiec nie pytajcie gdzie go kupić (choć widziałem je na allegro)


azamat pisze:
Ja oczywiście zapomniałem...

optymizer
czy to jest przejazd do jezior Duszatyńskich? Jechałeś przez 4 "brody"??
W sumie wody nie jest dużo - w zeszłym roku jechałem nad jeziorka w 202. Wody było do połowy piszczeli, a nurt taki, że się bałem, że stamtąd już nie wyjadę. [zlosnik]


tak, to jest przejazd w duszatyniu, przyznam ze to zdjęcie to typowa pozoracja bo jechałem od komanczy właśnie po to żeby beczki nie męczyć w tych brodach (pomimo ze wiem ze dałaby rade) a w ten jeden wjechałem bo był płytki i koniecznie chciałem zdjęcie, bo tam nie wszystkie są takie płytkie, rok temu był mocniejszy nurt jak bylem wody jak przechodziłem miałem do polowy łydek w tym miejscu a we 2 brodach miałem jej po kolana natomiast 2 lata temu w jednym miejscu wody miałem do pępka wiec przejść było naprawdę ciężko :P no ale wracając do samej drogi nad oslawa od smolnika przez duszatyn do rzepedzi to brodow jest więcej niż 4, jeżeli dobrze liczę to są 4 do rzepedzi i 6 do smolnika czyli 10 (w Bieszczady uwielbiam jeździć ale z plecakiem i namiotem pociągiem i tak bylem w sierpniu, a we wrześniu jako ze już było chłodniej wybrałem się beczka) a ty azamat tez bieszczadnik??

_________________
w123 300D '83


Na górę
 Tytuł:
Post: czw paź 08, 2009 11:47 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn gru 03, 2007 10:36 pm
Posty: 866
Lokalizacja: Gdańsk
optymizer pisze:
nie pytajcie gdzie go kupić (choć widziałem je na allegro)


http://modeliki.pl/product_info.php/cPa ... ts_id/2085

Rocznik podany w ogłoszeniu sugeruje bardziej prototyp niż III serię [zlosnik]

Do zdobycia jest także zielony 240D oraz takie 230E.

_________________
Ex: Mebel, (Disco) Karawan, Bezdomny, Tweety, Kalarepa, Kabaczek


Na górę
 Tytuł:
Post: pt paź 09, 2009 1:04 am 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz paź 12, 2008 10:45 pm
Posty: 243
Lokalizacja: [EZG] Smardzew k. zgierza
diesel praktycznie jest nieosiągalny (moja dziewczyna naprawdę się naszukała) a bezowa była nie na miejscu bo ja mam srebrna :P

_________________
w123 300D '83


Na górę
 Tytuł:
Post: pt paź 09, 2009 4:37 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt lis 21, 2006 9:43 pm
Posty: 604
Lokalizacja: Łódź
Ja od Smolnika do parkingu jechałem, oczywiście pierwszą przeszkodą był zakaz wjazdu [zlosnik] Ale wody było sporo.
A bieszczadnik ze mnie jak z koziej dupy trąba, ale pracuje nad tym.
Na sylwestra chce jechać do Cisnej (jak się uda), a na wiosne planuje przejście szlakiem granicznym - od Łupkowa.
Swoją drogą w Łupkowie spędziłem w zeszłym roku 5 dni u Krystyny. Dobre miejsce, dzicz, cisza i spokój - ostatni budynek przed granicą. Polecam się tam zatrzymać, bo i ceny ma fajne i z butelką wieczorem przyjdzie, ze wszystkimi się codziennie od nowa integrowac [zlosnik] A co jeszcze fajne - przejście na Słowację górą, czyli normalnie, albo tunelem: 700m, kompletna ciemność, a pociągi się tam zdarzają. W Polsce na stacji można zapytać czy będzie coś jechać, gorzej jak się wraca. Na Słowacji las.. Także dla łowców adrenaliny wskazane :)

_________________
W123 200 1982


Na górę
 Tytuł:
Post: pt paź 09, 2009 6:08 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz paź 12, 2008 10:45 pm
Posty: 243
Lokalizacja: [EZG] Smardzew k. zgierza
teraz tunel w lupkowie zamkniety wiec mozesz spokojnie przechodzic (a przynajmniej pkp go oficjalnie zamknelo :P)ja po biesach z plecakiem i namiotem lazikuje wiec zawsze nocuje gdzie mnie nogi poniosa i przewaznie jest to miejsce ciche i spokojne, czasem z adrenalina :P

_________________
w123 300D '83


Na górę
 Tytuł:
Post: śr paź 28, 2009 7:07 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz paź 12, 2008 10:45 pm
Posty: 243
Lokalizacja: [EZG] Smardzew k. zgierza
podnoszę temacik bo za tydzień już środa, spotkałem dzisiaj azamata i stwierdziliśmy ze pogoda ładna wiec spocik mam nadzieje ze się odbędzie, pytanie gdzie i czy zostajemy przy starych ustaleniach :)

_________________
w123 300D '83


Na górę
 Tytuł:
Post: sob paź 31, 2009 3:36 pm 
Offline
swój chłop

Rejestracja: sob lis 17, 2007 9:35 am
Posty: 180
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Panowie jeśli utrzyma się bezchmurne niebo to może jednak po staremu pod klasztorem w Łagiewnikach - trza się tylko w cieplejsze buty i czapeczkę zaopatrzyć.
Jeśli natomiast będzie padać to jednak proponuje Cafe Wolność, jak już było ostatnim razem. (a że mnie nie było to do tej pory mi wstyd).

Proponuje wstrzymać się z konkretną decyzją do wtorku wieczorem, wytrwale śledzić prognozy pogody i zdecydować możliwie późno, co by nie zaliczyć meteorologicznej wpadki [zlosnikz]

_________________
w123 240TD - no kochałem ten wóz....
i kiedyś znów wrócę do Mercedes

Wyprzedzaj, wyprzedzaj - Twoje nerki uratują komuś życie !!


Na górę
 Tytuł:
Post: wt lis 03, 2009 9:45 pm 
Offline
swój chłop

Rejestracja: sob lis 17, 2007 9:35 am
Posty: 180
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Panowie padać raczej nie będzie zatem proponuje zrobić tak:

18.30 - spotkanie pod Klasztorem w Łagiewnikach

Tam pogadamy, pooglądamy auta pochwalimy się co musimy jeszcze zrobić a czego nie, a później ruszymy w kawalkadzie na Plac Wolności do Cafe Wolnośc w celu rozgrzania się ciepłą kawą .

Uprzejmie proszę zatem o stawiennictwo [zlosnik]

_________________
w123 240TD - no kochałem ten wóz....
i kiedyś znów wrócę do Mercedes

Wyprzedzaj, wyprzedzaj - Twoje nerki uratują komuś życie !!


Na górę
 Tytuł:
Post: wt lis 03, 2009 10:03 pm 
Offline
weteran
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lis 26, 2006 12:19 am
Posty: 2399
Lokalizacja: [EL] Łódź
Zwracam uwagę na to że o 18:30 to po powrocie do czasu zimowego jest po prostu ciemno... Czy będziemy w stanie coś obejrzeć przy aucie? Może lepiej od razu do jakiegoś kafe? Na pl. Wolności ostatnio było trochę ciasno, ale może się pomieścimy...

Jeżeli dotrę to prawdopodobnie dopiero do Cafe Wolność. Jutro jeszcze będę obserwował temat. Czy oprócz MB planujecie jeszcze kogoś zabrać? Czy moja Magda będzie miała z kim pogadać?

Czy OM61X jeszcze odpalają? - chyba w nocy lekki mrozek będzie ;)

PS
Swoją drogą to nasze spotkania w Łagiewnikach stały się sławne. Znajomy z pracy mieszka w okolicy i nas parę razy widział ;)

_________________
http://www.malusie.pl - bodziaki dla niemowląt i koszulki dla dzieciaków
Jeep Grand Cherokee 5.2 '96

ex: W123 D30 '83, W126 E28 '83, S123 E23 '85, W201 E23 '92


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 717 Następna

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl