Wyniki XXVII Zlotu MB/8 Club Poland

Podlasie 2016

Klasyfikacja generalna rajdu

 nr Kierowca Załoga Punkty
1 7 Marzena Stefańska Marek Pietruszewski, Agnieszka Pancierzyńska 46,16
2 25 Bartosz Ziemiański Joanna Szen-Ziemiańska 51,12
3 26 Jacek Kunicki Ania Kunicka 56,01
4 35 Leszek Misztal Agnieszka Misztal 57,04
5 34 Marcin Jędrzejewski Małgorzata Biercewicz 58,60
6 3 Sebastian Pawlak Natalia Pawlak, Jaś i Staś 59,32
7 31 Tomasz Zamiara Tomasz  Wojtecki 59,73
8 19 Jacek Wuczkowski Urszula Wuczkowska 60,38
9 14 Piotr Banaś Katarzyna Banaś 61,38
10 9 Rafał Skowroński Marzena Przybysz, Helenka 63,52
11 10 Jan Biesiacki Anna Biesiacka 63,57
12 24 Mirosław Nowojewski  Monika Lisiak 63,59
13 42 Mariusz Głowacki Renata Głowacka 63,72
14 15 Paweł Wuczkowski Przemek Wuczkowski 66,94
15 22 Ewelina Idzikowska Wojciech Kawiński 67,93
16 37 Jacek Kozłowski Joanna Kulczyńska 68,17
17 36 Robert Belzyt Dorota Belzyt, Wiktor 69,85
18 30 Jacek Zawislak Krystyna Zawiślak 71,20
19 20 Robert Chabowski Katarzyna Ostaszewska, Nikoś 75,59
20 11 Mirosław Krywult Marzena Krywult, Mirosław Fruhauf 76,76
21 12 Krzysztof Dobosiewicz 78,45
22 5 Paweł Koczara Michał Grabowski 78,93
23 29 Leslaw Pruchniewski Grzegorz Wołodźko 80,01
24 43 Piotr Studziński Krzysztof Placety 80,27
25 39 Przemysław Rosuł Jacek Rosuł 81,16
26 4 Paweł Góras Włodzimierz Ślusarski 84,24
27 8 Małgosia Borowik Anna Domańska 84,85
28 21 Krzysztof Kociubiński Cezary Gwoździewicz 85,19
29 32 Rafał Schulz Katarzyna Schulz, Emilia i Joachim 86,89
30 1 Dariusz Baliński Agata Balińska 92,96
31 44 Michał Kuropatwa Katarzyna Kuropatwa 95,75
32 2 Adam Pers Andrzej Proczek 116,62
33 18 Mirosław Kuropatwa Ewelina Kuropatwa 125,15
34 40 Marcin Mołdawan Sławomir Belski 140,73
35-46 38 Błażej Kotarski Antoś Kotarski, Marcel Kotarski DNF
35-46 23 Piotr Mięsowski Tomasz Szrubkowski, Tomasz Kościelny DNF
35-46 28 Andrzej Hurysz DNF
35-46 41 Bogusław Turko DNF
35-46 6 Janusz Wilczyński DNS
35-46 13 Andrzej Proczek DNS
35-46 16 Mirosław Fruhauf DNS
35-46 17 Arkadiusz Biesiacki Michał Marciniak Paweł Pilecki DNS
35-46 27 Paweł Orsztynowicz DNS
35-46 33 Wojciech Kawiński DNS
35-46 45 Piotr Pakuła Krystyna Bachorek DNS
35-46 46 Michał Ungurian Barbara Klassek DNS

Próby sprawnościowe

Miejsce Nr załogi Kierowca Załoga Punkty
1 42 Mariusz Głowacki Renata Głowacka 0,92
2 15 Paweł Wuczkowski Przemek Wuczkowski 2,54
3 20 Robert Chabowski Katarzyna Ostaszewska, Nikoś 2,59
4 3 Sebastian Pawlak Natalia Pawlak, Jaś i Staś 3,42
5 35 Leszek Misztal Agnieszka Misztal 4,64
6 34 Marcin Jędrzejewski Małgorzata Biercewicz 5,40
7 21 Krzysztof Kociubiński Cezary Gwoździewicz 6,19
8 24 Mirosław Nowojewski  Monika Lisiak 7,09
9 7 Marzena Stefańska Marek Pietruszewski, , Agnieszka Pancierzyńska 7,16
10 14 Piotr Banaś Katarzyna Banaś 7,18
11 37 Jacek Kozłowski Joanna Kulczyńska 7,37
12 31 Tomasz Zamiara Tomasz  Wojtecki 7,73
13 25 Bartosz Ziemiański Joanna Szen-Ziemiańska 8,22
14 22 Ewelina Idzikowska Wojciech Kawiński 8,23
15 9 Rafał Skowroński Marzena Przybysz, Helenka 8,42
16 12 Krzysztof Dobosiewicz 9,15
17 30 Jacek Zawislak Krystyna Zawiślak 9,20
18 29 Leslaw Pruchniewski Grzegorz Wołodźko 9,81
19 43 Piotr Studziński Krzysztof Placety 9,97
20 26 Jacek Kunicki Ania Kunicka 11,01
21 44 Michał Kuropatwa Katarzyna Kuropatwa 11,25
22 11 Mirosław Krywult Marzena Krywult, Mirosław Fruhauf 11,86
23 10 Jan Biesiacki Anna Biesiacka 12,27
24 32 Rafał Schulz Katarzyna Schulz, Emilia i Joachim 13,59
25 36 Robert Belzyt Dorota Belzyt, Wiktor 13,75
26 39 Przemysław Rosuł Jacek Rosuł 13,96
27 5 Paweł Koczara Michał Grabowski 14,93
28 19 Jacek Wuczkowski Urszula Wuczkowska 15,28
29 1 Dariusz Baliński Agata Balińska 15,96
30 4 Paweł Góras Włodzimierz Ślusarski 18,04
31 8 Małgosia Borowik Anna Domańska 22,75
32 18 Mirosław Kuropatwa Ewelina Kuropatwa 40,45
33 2 Adam Pers Andrzej Proczek 61,82
34 28 Andrzej Hurysz 71,49
35 40 Marcin Mołdawan Sławomir Belski 72,23
36 23 Piotr Mięsowski Tomasz Szrubkowski, Tomasz Kościelny DNF
37 38 Błażej Kotarski Antoś Kotarski, Marcel Kotarski DNF
38 41 Bogusław Turko DNF
39 16 Mirosław Fruhauf DNS
40 13 Andrzej Proczek DNS
41 6 Janusz Wilczyński DNS
42 17 Arkadiusz Biesiacki Michał Marciniak Paweł Pilecki DNS
43 27 Paweł Orsztynowicz DNS
44 33 Wojciech Kawiński DNS
45 45 Piotr Pakuła Krystyna Bachorek DNS
46 46 Michał Ungurian Barbara Klassek DNS

Wiedza o regionie

7 Marzena Stefańska Marek Pietruszewski,  Agnieszka Pancierzyńska

Wiedza o historii motoryzacji

19 Jacek Wuczkowski Urszula Wuczkowska

Konkurs Elegancji

Kategoria W114/115

miejsce  nr Kierowca Załoga Samochód
1 12 Krzysztof Dobosiewicz Mercedes-Benz, W115
2 27 Paweł Orsztynowicz Mercedes-Benz, C114
3 43 Piotr Studzińśki Krzysztof Placety Mercedes-Benz, W115

Kategoria OPEN

miejsce  nr Kierowca Załoga Samochód
1 7 Bartosz Ziemiański Joanna Szen-Ziemiańska Mercedes-Benz, C123
2 31 Tomasz Zamiara Tomasz Wojtecki Mercedes-Benz, R107
3 42 Mariusz Głowacki Renata Głowacka Mercedes-Benz, W113

 

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!!!

Comments are closed.

  • MB/8 Club Poland