Warning: Declaration of description_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /var/www/w114-115.org.pl/w/wp-content/themes/Canyon/functions.php on line 146
O.K. Serwis – Rabaty dla członków MB/8 Club Poland - MB/8 Club Poland - Klub i forum Mercedes-Benz W114, W115, W123, W116, W124. W201

logo-okserwis

Miło nam poinformować, że wybrane warsztaty zrzeszone w sieci O.K. Serwis, udzielają rabatów na wykonane naprawy Klubowiczom Stowarzyszenia MB/8 Club Poland! Stosowną informację o tym, które z serwisów uczestniczą w akcji, znajdziecie w wyszukiwarce warsztatów sieci na stronie głównej okserwis.pl. Każdy serwis, który jest uczestnikiem akcji, został oznaczony ikoną z logotypem MB/8 Club Poland w danych teleadresowych.

Oczywiście większość Klubowiczów MB/8 na co dzień porusza się nowoczesnymi autami, należy więc podkreślić, że zniżka obejmuje wszystkie auta należące do Klubowiczów MB/8 Club Poland, nie tylko te zabytkowe.

Listaa warsztatów udzielających rabatu członkom MB/8 Club Poland: Warsztaty O.K. Serwis wspierające MB/8 Club Poland

Kilka słów o O.K. Serwis

Sieć O.K. Serwis, istnieje w Polsce od 1998r. Nasze warsztaty to niezależne podmioty działające na terenie całego kraju, których w chwili obecnej zrzeszamy ponad 300. Wciąż powiększamy ich liczbę, by zapewnić naszym Klientom łatwiejszy dostęp do usług mechaniki pojazdowej. 

OKS_sesja_08_2014%20(25)

Zadowolenie i zaufanie Klienta z wykonanej naprawy auta jest naszą misją, którą wprowadzamy w życie każdego dnia. Bezpieczny i niezawodny samochód jest przecież podstawą bezpieczeństwa na drodze.

Dbamy nie tylko o profesjonalizm podczas naprawy samochodu, ale również o satysfakcję i zadowolenie Klienta, czekającego na odbiór auta. Na naszych Klientów czeka również wygodna poczekalnia, w której można napić się pysznej kawy i poczekać na odbiór samochodu.

OKS_sesja_08_2014%20(59)

Nasza oferta:

Nasze warsztaty oferują kompleksowe naprawy samochodów wszystkich marek z użyciem sprawdzonych części i materiałów eksploatacyjnych. W warsztatach O.K. Serwis wykonacie Państwo:

 • bieżący przegląd
 • ogólna mechanikę samochodową
 • elektrykę i elektronikę
 • układy hamulcowe
 • układy wydechowe
 • diagnostykę klimatyzacji
 • wulkanizacja (wymiana opon) 

Samochodem zajmie się wykwalifikowany zespół mechaników. Sieć O.K. Serwis jest wspierany przez najlepszych producentów części zamiennych. Sprawdźcie ofertę najbliższego warsztatu sieci O.K. SERWIS.

OKS_sesja_08_2014%20(15)

Czym się wyróżniamy

Wciąż pracujemy nad podwyższaniem standardów naszych warsztatów, aby zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie w konkurencyjnych, rynkowych cenach.

Wyróżniają nas:

 • Wysoki poziom wiedzy technicznej
  • Każdy mechanik zatrudniony w warsztacie odbywa cykliczne szkolenia techniczne, aby doskonalić swoje umiejętności. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerów, zatrudnionych w
 • Nowoczesne urządzenia diagnostyczne
  • Dziś nie da się naprawić auta bez wiedzy oraz narzędzi, takich jak tester diagnostyczny z aktualnym oprogramowaniem. Każdy nasz warsztat dysponuje wyposażeniem niezbędnym do poprawnego wykonania zleconej naprawy. Dla nas i dla naszych serwisów to oczywiste!
 • Wysokie standardy obsługi klienta
  • Każdy warsztat przed przystąpieniem do naszej sieci, musi uzyskać specjalny certyfikat. Certyfikacja jest świadectwem wysokiej jakości obsługi klienta oraz zachowania standardów, spójnych z wizerunkiem całej sieci OK Serwis.
 • Kompleksowa dokumentacja zleconej usługi
  • Każde zlecenie przyjęte przez warsztat sieci O.K. Serwis posiada pełną dokumentację. Kompleksowa dokumentacja jest podstawą do przygotowania rzetelnej wyceny naprawy, a co za tym idzie minimalizacji kosztów. Zwracamy uwagę na kwestie związane z czytelnością wyceny naprawy i jej ostatecznego rozliczenia.
 • Informowanie Klienta o statusie naprawy i szacowanych kosztach
  • Przy bardziej skomplikowanych zleceniach lub wymagających dłuższego czasu na wykonanie naprawy, informujemy Klienta o bieżącym etapie prac i przewidywanym czasie oczekiwania na realizację zlecenia. Jeśli usługa wymaga wymiany dodatkowych części, innych niż już wycenione, informujemy Klienta o zaistniałych okolicznościach oraz zwiększonym koszcie usługi.
 • Części zamienne wysokiej jakości

OKS_sesja_08_2014%20(38)

Warsztaty O.K. Serwis używają części tylko od sprawdzonych dostawców i producentów części motoryzacyjnych. Korzystając z wysokiej jakości produktów, zapewniamy naszym Klientom komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem.

Dokładamy wszelkich starań, aby zachować najwyższą jakość usług. Chcemy być warsztatem samochodowym, któremu ufają Klienci. 

Sieć O.K. Serwis jest wspierana przez najlepszych producentów części zamiennych.

więcej informacji: O.K. Serwis

Categories: Bez kategorii, Partnerzy

Comments are closed.

 • MB/8 Club Poland