Warning: Declaration of description_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /var/www/w114-115.org.pl/w/wp-content/themes/Canyon/functions.php on line 146
MB/8 Club Poland na Auto-Nostalgii i Oldtimer Show! - MB/8 Club Poland - Klub i forum Mercedes-Benz W114, W115, W123, W116, W124. W201

 

W najbliższy weekend (13-14 maja 20176) Miłośnicy zabytkowej motoryzacji znów mają swoje święto! Podobnie jak w ubiegłym roku w Warszawie po raz kolejny odbędą się dwie imprezy, o charakterze targowo-wystawowym, poświęcone zabytkowej motoryzacji – Auto-Nostalgia oraz Oldtimer Warsaw.

VII edycja Auto Nostalgii odbędzie się  tradycyjnie w Centrum Targowo-Wystawowym MT Polska przy ul. Marsa 56C.

MB/8 Club Poland nie mogło zabraknąć na tej imprezie! Zapraszamy na nasze klubowe stoisko, które będzie zlokalizowane w Hali B.

Targi można zwiedzać w sobotę  godz. 10-18, niedziela 10-17

Więcej informacji: autonostalgia.org

 

Druga impreza to targi Oldtimer Warsaw, które odbędą się w Międzynarodowym Centrum Targowo Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, Al. Katowicka 62.

Na Oldtimer Warsaw w sposób szczególnym zapraszamy Was do odwiedzenia hali „F”, w której umiejscowione jest nasze klubowe stoisko ? Na prawie 400m2 pokażemy sporo klubowych pojazdów.

Wystawę można zwiedzać w sobotę i niedzielę w godz. 10-18

Zachęcamy do odwiedzenia obu imprez i spotkania z nami na naszych stoiskach.  Będzie kolorowo, ciekawie, sympatycznie i przyjacielsko ?

 

Do zobaczenia!

Comments are closed.

  • MB/8 Club Poland