Warning: Declaration of description_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /var/www/w114-115.org.pl/w/wp-content/themes/Canyon/functions.php on line 146
Galeria: Auto Nostalgia 2018 cz. 3 - MB/8 Club Poland - Klub i forum Mercedes-Benz W114, W115, W123, W116, W124. W201

album trzeci i (chyba) ostatni…

Dokładnie tydzień temu, w piątkowy wieczór, rozpoczęliśmy wraz Mercedes-Benz S-Klasse Klub Polska przygotowania naszego wspólnego stoiska

Ostateczny kształt stoiska wyłonił się podczas wielu godzin spędzonych na wspólnym czacie, rozmowach telefonicznych i spotkaniach Koncepcji było wiele – w myśl powiedzenia “Gdzie 3 Polaków tam 11 opinii” Początkowo chcieliśmy pokazać szerszy przekrój pojazdów, które są rękach naszych Klubowiczów 108-ki, 107-ki, beczki czy trochę młodsze pojazdy określane mianem youngtimerów… W końcu nasz Klub ma charakter otwarty – może do nas dołączyć każdy miłośnik MB, nie tylko modeli W114/115 Ostatecznie postawiliśmy na urodzinową prezentację “ósemek” oraz 3 Klasy S.

To był strzał w dziesiątkę

Dziękujemy naprawdę Wszystkim: grupie osób zaangażowanych w projekt “MB/8 na Auto-Nostalgii, organizatorom Auto Nostalgia – Targi Pojazdów Zabytkowych, Kolegom, którzy udostępnili swoje auta. Ale przede wszystkim dziękujemy Wam – naszym fanom i sympatykom, którzy tak licznie odwiedziliście naszą ekspozycję, z którymi tak miło i chętnie się rozmawiało To był dla nas wspaniale spędzony weekend w szerokim gronie osób, z którymi łączy nas pasja do tej troszkę starszej motoryzacji

Categories: Bez kategorii, Galerie

Comments are closed.

  • MB/8 Club Poland